loader image

Vitajte v dome

Hany Hegerovej

O apartmánoch

Dva samostatné apartmány, ktoré pripomínajú Hanu na každom kroku.Môžete sa tu začítať do jej knižnice, vypočuť si platne, ktoré milovala, alebo len tak popíjať Hanine obľúbené víno Dunaj, pri tónoch jej šansónov.

V špeciálnom TV menu budete mať možnosť pripomenúť si všetky piesne, filmy, koncerty, alebo klipy v ktorých Hana účinkovala.

Užite si šansónovú atmosféru na mieste, kde Hana trávila svoje mladé časy so svojimi blízkymi a priateľmi. Na mieste, v ktorom sa spája dnešok s minulosťou vďaka množstvu fotografií, osobných predmetov a spomienok, o ktoré sa s nami pani Hana podelila.

Expozícia pamätnej izby Hany Hegerovej je otvorená aj pre širokú verejnosť. Ak je pre vás Hana Hegerová silná téma, alebo len radi počúvate jej piesne, pozývame Vás do jej domu v Hurbanove.

Posaďte sa do Haninho kresla, počítajte si v jej knižnici, vypočujte si jej platne alebo si dajte jej obľúbený drink.

“Som veľmi pyšná a ješitná. V práci. Keď už niečo robím, chcem obstáť hlavne sama pred sebou. Nechcem sa hanbiť keď schádzam z javiska, a je jedno, či je to v Paríži alebo v Litvínove..."

Od začiatku

História

domu

Súbory cookie používame na správne fungovanie našej stránky, prispôsobenie reklám a na analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej stránky tiež zdieľame so sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi. Viac info
Rozumiem